На Кіровоградщині ліквідували пожежу житлового будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41457_1.jpg)
3 лютого о 06:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Котовського с. Мануйлівка Маловисківського району.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на місце події в житловому будинку горіло перекриття та покрівля на площі 30 м2.
Силами вогнеборців о 06:47 пожежу було локалізовано та о 08:27 – ліквідовано. Загиблих та травмованих немає. До гасіння пожежі залучались 5 чоловіків особового складу, 1 одиниця техніки 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Мала Виска.
Наразі причину пожежі з’ясовують фахівці.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)