На Кіровоградщині ліквідували дві пожежі впродовж доби, що минула (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60281_1.jpg)
Протягом доби 28-29 червня пожежно-рятувальні підрозділи області загасили дві пожежі у житловому секторі.
Так, 28 червня о 16:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання на території приватного домоволодіння на вул. Молодіжній с. Капітанки Побузької СТГ Голованівського району. Там виникло загорання 1,5 м2 покрівлі господарчої споруди, яке о 16:35 загасили бійці 14-ої пожежно-рятувальної частини.
Того ж дня о 19:51 стало відомо про пожежу в нежитловій будівлі, яка не експлуатується, на вул. Кримській м. Кропивницький. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 4 м2 старих домашніх речей та 1 м2 покрівлі. О 20:43 займання було ліквідовано.
В обох випадках загиблих та травмованих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Пресслужба ГУ ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)