На Кіровоградщині ліквідували 2 пожежі в екосистемі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38652_1.jpg)
Протягом минулої доби на території Кіровоградської області виникло 2 пожежі сухої трави на відкритих територіях.
О 12:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу 500 м2 трави в с. Підгайці Кіровоградського району. Пожежу приборкали рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.
О 18:15 загорілась трава біля с. Гурівка Долинського району. Пожежу на площі 1,4 га ліквідовано силами вогнеборців 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинської.
Шановні громадяни! Служба порятунку звертається до кожного громадянина та закликає не провокувати пожежі в екосистемах. Бережіть навколишнє природне середовище!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)