На Кіровоградщині ліквідовано 4 пожежі на відкритих територіях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39023_1.jpg)
Протягом минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 4 рази залучались до ліквідації пожеж на відкритих територіях.
По одній пожежі сухої трави сталось у Кіровоградському районі (с. Нове 1,5 га) та смт Петровому (1 га). Ці пожежі приборкали рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницького та 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрового.
В смт Новгородці виникла пожежа 8 м3 дров на відкритій території. Загоряння ліквідовано рятувальниками 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Новгородки. У м. Бобринці загорілось дерево площею 2,5 м. Пожежу загасили рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринця.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)