На Кіровоградщині критичний кадровий дефіцит лікарів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56505_1.jpg)
В області критичний кадровий дефіцит лікарів, зокрема, анестезіологів.
На цьому наголосив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко в інформації депутатам обласної ради сьогодні, 30 листопада.
За його словами, в області є 136 анестезіологів, з яких половина – працюють у госпітальних базах, решта – в двадцять одній центральній районній лікарні.
«Обласна рада звернулася до НСЗУ з проханням змінити вимоги контрактування. Для підписання пакету з Національною службою здоров’я лікарня повинна мати два анестезіолога, а не шість, як це було в минулому році. Проте, для того, щоб забезпечити цілодобове чергування у відділеннях госпітальних («ковідних») баз, потрібно чотири лікаря-анестезіолога, відповідно залучаються медики інших спеціальностей», - додав Олег Рибальчеко.
Нагадаємо, головна санітарна лікарка області Надія Оперчук повідомила, що на Кіровоградщині на 20% перевищений епідпоріг із ГРВІ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)