На Кіровоградщині громадянам, які опинились у безвиході на дорогах надають допомогу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47279_1.jpg)
Протягом минулої доби, станом на 08:00 31 січня, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 35 разів залучались до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, які потрапили на складні ділянки доріг.
При цьому вилучено 40 автотранспортних засобів, з них: 17 ваговозів, 11 легкових авто, 2 автобуси, 9 мікроавтобусів та 1 автомобіль швидкої медичної допомоги.
Найбільшу кількість разів залучались рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.
Наразі бійці пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області продовжують працювати на дорогах, визволяючи автомобільний транспорт.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)