На Кіровоградщині горіла господарча споруда
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29513_1.jpg)
12 січня о 13:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння у с.Бірки-1 Олександрівського району.
Як з’ясувалося, зайнялася покрівля веранди літньої кухні.
Площа пожежі становила 6 м кв. До місця події залучалися 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу від ДПРЧ-29 Управління ДСНС в області та місцева пожежна охорона. Вже о 13:25 пожежа була локалізована та о 13:30 – ліквідована. Її попередня причина вже встановлена – це коротке замкнення електромережі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)