На Кіровоградщині дві автівки злетіли у кювет
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56586_1.jpg)
11 грудня о 19:48 до Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталась біля с. Тарасівка Новгородківської СТГ Кропивницького району.
Рятувальники 27-ї ДПРЧ, що виїхали на місце події, поставили мікроавтобус Mersedes Sprinter на шасі та відбуксирували з кювету на безпечну ділянку дороги.
Вже 12 грудня о 02:46 у подібну ситуацію на п’ятому кілометрі автодороги Київ-Знам’янка потрапив водій легкового автомобіля Audi. Для надання допомоги залучався підрозділ 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка, бійці якого поставили автівку на шасі та відбуксирували з кювету.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)