На Кіровоградщині для школярів провели навчально-пізнавальний захід
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49641_1.jpg)
Рятувальники Кіровоградщини впродовж усього року проводять із дітьми акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», яка має на меті долучити молоде покоління до безпечного та відповідального способу життя.
Так, 12 вересня такий навчально-пізнавальний захід відбувся у Володимирівській загальноосвітній школі I-III ступенів Петрівського району.
Дітям не було нудно від повчань – програма акції продумана таким чином, щоб важливі правила безпеки діти засвоїли мимохідь, під час веселих конкурсів та рухливих ігор. Активність школярів була на висоті, усі із задоволенням брали участь у запропонованих змаганнях.
Крім того, поспілкуватись із справжніми вогнеборцями, поміряти бойовий одяг, побачити спорядження рятувальника, техніку, спробувати загасити уявну пожежу за допомогою ручного ствола – цікаво кожному. Та головне – школярі загадали усі важливі правила безпеки життєдіяльності, які, можливо, забули за час канікул.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)