На Кіровоградщині: депутатів сільради оштрафовано за несвоєчасне подання е-декларацій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40235_1.jpg)
За участі Кіровоградської місцевої прокуратури суд визнав винним двох депутатів Аджамської сільської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.
Встановлено, що депутати без поважних причин несвоєчасно подали електронну декларацію про доходи за 2016 рік. Так, е-декларації чиновників розміщено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції після 30 квітня 2017 року.
За порушення ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд призначив корупціонерам штраф у розмірі 850 грн. Окрім них депутати мають сплатити до бюджету судовий збір.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)