На Кіровоградщині чотири райони отримають кошти на реформування освітньої галузі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35061_1.jpg)
Сьогодні на засіданні позачергової дев'ятої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання розглянуто питання щодо використання залишків коштів цільової субвенції з держаного бюджету.
Як повідомив начальник управління освіти і науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський, залишок освітньої субвенції з державного бюджету у сумі 5 мільйонів гривень передбачається розподілити між Гайворонським, Новоархангельським, Олександрівським та Олександрійським районами, де у поточному році заплановане реформування мережі освітніх закладів. Зокрема, кошти будуть спрямовані на придбання шкільних автобусів для організації підвезення учнів до новостворених опорних шкіл.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)