На Кіровоградщині чоловік заліз у стару недіючу криницю, а назад вибратися не зміг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45609_1.jpg)
26 вересня о 10:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Йосипівка Новомиргородського району громадянин 1992 р.н. заліз у стару недіючу криницю за домашньою птицею, яка туди впала, а назад вибратись не може.
Рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новомиргород, які прибули на виклик, за допомогою рятувального спорядження витягнули чоловіка на поверхню. Медична допомога громадянинові не знадобилась.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)