На Кіровоградщині брат вирішив провчити брата
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32825_1.jpg)
За попередньою інформацією, старший чоловік намагався «перевиховати» молодшого за допомогою палиці, обидва на момент сварки та бійки перебували у стані алкогольного сп’яніння.
«Подія сталася в одному з населених пунктів Благовіщенського району. Попередньо встановлено, що раніше судимий місцевий житель начебто взяв і витратив гроші, які належали родичці, без її відома. Жінка поскаржилася на таку поведінку іншому сину, а він вирішив провчити брата.
У результаті після бійки 42-річного потерпілого з численними травмами було госпіталізовано до медичного закладу. Його 45-річному родичу оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення», - розповів начальник Благовіщенського відділення поліції Ігор Яковлєв.
Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, триває. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)