На Кіровоградщині бізнес закликають сплачувати за реальну кількість спожитої води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57864_1.jpg)
Голова обласної ради закликав бізнес встановити лічильники та сплачувати за реальну кількість спожитої води
Голова обласної ради Сергій Шульга закликав власників саун, мийок, готелів і кафе встановити лічильники та сплачувати за реальну кількість спожитої води. На цьому він наголосив в інтерв’ю порталу ПульS.
«Ми проаналізували втрати – побачили, скільки піднято води з Дніпра та скільки реалізовано, за скільки сплатили. Різниця була дуже велика. З’ясували, що чимало людей сплачують за воду не як бізнес, а як одна фізична особа. А по одному із об’єктів, наприклад, знаходяться тридцять номерів, сауна, басейн, ресторан... Виходить, всі ми з вами компенсуємо ці втрати. Так не має бути!», – розповів Сергій Шульга.
Він пояснив, що раніше завдання усунути втрати води ставив колишньому гендиректору «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику, однак проблема залишалася. І лише після зміни керівника розпочалася робота з виявлення таких об‘єктів.
Голова облради звернувся до бізнесу встановити лічильники.
«Це не бідні люди. Користуючись нагодою хотів би звернутися до них – є ще час встановити лічильники. Особливо зараз, коли війна, всі повинні бути відповідальні і сплачувати кошти. Не чекайте, поки прийдуть правоохоронці чи працівники водоканалу», – наголосив голова обласної ради.
Як уже повідомлялося, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вирахувало сауни, мийки і готелі, які сплачують за воду менше, ніж середньостатистична сім‘я.
Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року Сергій Шульга звільнив Романа Ілика та призначив виконуючим обов‘язки гендиректора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)