На Кіровоградщині бійці ДСНС ліквідували 3 пожежі в екосистемах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43985_1.jpg)
Протягом доби 17 червня пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС в області 3 рази залучались на гасіння пожеж в екосистемах області.
Двічі залучались на гасіння таких пожеж рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький: 2 м2 сміття на вул. 6-та Лінія с. Гірниче та 6 м2 сміття на вул. Новомиколаївській.
Крім цього, бійці 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія ліквідували пожежу 200 м2 сухої трави на відкритій території поблизу с. Марто-Іванівка.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)