На Кіровоградщині бійці ДСНС ліквідовували наслідки сильного вітру (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42593_1.jpg)
Протягом доби, що минула, бійці ДСНС 50 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій, які спричинив сильний вітер на території області, а саме:
29 випадків падіння або загрози падіння дерев та гілок; 17 випадків необхідності закріплення елементів покрівель житлових будинків та споруд; по 1 випадку надання допомоги по прибиранню скла з балконної рами, що загрожувало падінням, прибирання дерев’яної електроопори з проїжджої частини дороги, надання допомоги по демонтажу конструкції біл-борда, що загрожувала падінням, та надання допомоги по закріпленню стічної труби на стіні житлового будинку.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)