На Кіровоградщині бійці ДСНС 7 разів надавали допомогу автотранспорту на дорогах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42179_1.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 7 разів залучались для надання допомоги водіям, чиї автомобілі опинились на складних ділянках автошляхів.
Так, вантажівка потребувала допомоги у с. Павлогірківка Бобринецького району, яку відбуксирували рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Легковики буксирували бійці 22-ї ДПРЧ смт Устинівка, 24-ї ДПРЧ м. Бобринець, 32-ї ДПРЧ смт Петрове, 2-го ДПРЗ м. Олександрія, 1-го ДПРЗ м. Кропивницький та 31-ї ДПРЧ смт Новоархангельська.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)