На Кіровоградщини біля водойм проводять роз’яснювальну роботу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50823_1.jpg)
13 лютого рятувальниця Гайворонського районного сектора Управління ДСНС України у Кіровоградській області спілкувалася з перехожими та любителями зимової риболовлі на березі р. Південний Буг.
Люди, для яких рибальство – більше, ніж просто відпочинок, здебільшого не піддаються на вмовляння рідних не йти до річки чи ставка.
Тож рятувальниця не тільки нагадала співрозмовникам правила безпеки, а й акцентувала увагу на трагічних наслідках, які підстерігають відчайдухів на тонкій кризі, та радила, які предмети першої необхідності потрібно мати при собі, беручись за таку ризиковану справу. Зокрема, поряд з лункою необхідно покласти дошку, не завадить і мотузка, яку можна подати, рятуючи іншого рибалку.
Також рибалкам настійно радили не засиджуватися з вудкою до ночі та повідомляти рідним про своє місцезнаходження. Рятувальниця роздала листівки із застереженнями, правилами безпеки та номером телефону Служби порятунку – «101».
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)