На Кіровоградщині 80 пар подали заяву на реєстрацію шлюбу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44899_1.jpg)
21 пара подала заяву на реєстрацію шлюбу на сьогодні, 8 серпня. Ще 59 наречених планують одружитися 18 серпня. Якщо ви спонтанно наважились зареєструвати свої стосунки, немає жодних проблем. Навіть сьогодні ви зможете це зробити, взявши участь у проекті «Шлюб за добу». Якщо не встигнете, будемо чекати на вас 18 серпня. Можна зробити дещо інакше: спочатку заручитися в українському стилі й подати відповідну заяву, а вже через місяць одружитися, – повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.
За 2 роки існування послуги «Шлюб за добу», запущеною під егідою Міністерства юстиції, нею скористалося 38 тисяч 444 пари, на Кіровоградщині цією послугою скористалися 577 пар.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)