На Кіровоградщині 10 мешканців з інвалідністю здобули нову професію

Березень 24, 2020 | Новини | Переглядів: 696 | Коментарі: 0

Протягом січня-лютого 2020 року за направленням центрів зайнятості області, з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації, професійне навчання проходили 10 осіб з інвалідністю.

Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 2 навчальних закладів та 7 підприємств області.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 8 професіями, спеціальностями та напрямами. За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 3 особи, з них 1 – в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта, масажиста, слюсаря-ремонтника, оператора комп’ютерного набору та за напрямками підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу та дотримання безпечного ведення робіт.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 7 осіб з інвалідністю на підприємствах області. Працевлаштовані на підприємства регіону після проходження професійного навчання 4 особи.

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool