МНС-ники допомогали міліції в пошуку 16-річного юнака
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6307_1.jpg)
Підрозділом СДПЧ-8 Кіровоградського райвідділу надано допомогу співробітникам міліції в пошуку 16-річного юнака, який зник під час зупинки екскурсійного автобусу, що перевозив групу дітей з Кобеляцької школи-інтернату. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області.
О 15.10 год. співробітники ДАІ Знам'янського МВ УМВС знайшли зниклого хлопця та передали вихователю школи-інтернату.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)