Мій рідний край - окраса України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38978_1.jpg)
Напередодні святкування Дня міста бібліотекарі філії № 16 міської централізованої бібліотечної системи підготували та провели низку інформаційно-розважальних заходів для різних категорій користувачів.
Краєзнавча вікторина "Пізнай свій рідний край" надала безліч цікавої та корисної інформації юним читачам бібліотеки. До краєзнавчого круїзу "Мій рідний край - окраса України" відправились учні ВПУ №9. Інформацію про славні сторінки літопису краю доповнював перегляд відеопрезентації "Ми з того краю, де струмки біжать..." та уривки поетичних творів.Книжкові виставки та тематичні полиці своїм святковим оформленням намагалися привернути увагу як дорослих так і юних
відвідувачів бібліотеки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)