Міський парламент дітей у Кропивницькому відзначив своє 15-річчя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35411_1.jpg)
Сьогодні, 17 лютого, у міській раді Кропивницького відбулася друга сесія міського парламенту дітей. Цього року учнівський представницький орган відзначає 15-річчя своєї діяльності.
Під час роботи сесії голова МПД Катерина Карпуніна прозвітувала про діяльність дитячого парламенту у міжсесійний період. Юні депутати також опрацювали і рекомендували до підписання проект двосторонньої угоди між міським паламентом дітей і міською радою Кропивницького. Парламентарі доручили Катерині Карпуніній і секретарю МПД Іллі Кріпаку підписати підготовлений меморандум, а його текст оприлюднити на блозі міського парламенту дітей.
Цього дня Лариса Костенко виконала також приємну місію – відзначила подяками кращі осередки дитячого самоврядування, які були найактивнішими учасниками соціального проекту для дітей з особливими потребами “Доторкнемося дитячої душі – нехай промінчики заграють в ній”.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)