Міська влада підтримає кіровоградців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29136_1.jpg)
Міський голова Андрій Райкович зустрівся з представниками мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, 21.
Люди проінформували очільника міста про всі обставини своєї боротьби з власником будинку, у якій вони відстоюють власне право жити у своїх помешканнях.
- Міська влада безумовно знаходиться на стороні кіровоградців, - наголосив Андрій Райкович. – І ми зробимо все від нас можливе, щоб допомогти людям. Для цього я дав доручення юридичному управлінню міської ради, яке має підготувати мешканцям гуртожитку необхідний порядох їхніх дій, алгоритм відстоювання власних прав.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)