Минулої доби на Кіровоградщині надали допомогу водіям 3 транспортних засобів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47475_1.jpg)
Протягом доби, що минула, рятувальники Кіровоградського гарнізону 3 рази надавали допомогу водіям транспортних засобів, які потрапили на складні ділянки доріг. При цьому вилучено 3 автомобілі.
Так, рятувальники 13-ї ДПРЧ смт Голованівськ буксирували вантажівку на автошляху Благовіщенське-Миколаїв. Бійці 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка відбуксирували вантажний автомобіль з ускладненої ділянки автошляху Знам’янка-Олександрія.
Рятувальники 26-ї ДПРЧ м. Благовіщенське надали допомогу водію вантажного автомобіля на складному відрізку дороги біля с. Станіславове Благовіщенського району.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)