Міни часів війни знешкодили у Новомиргородському районі (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5407_1.jpg)
3-го червня у місті Новомиргород на території приватного домоволодіння під час риття в городі копанки ковш екскаватора вигріб на поверхню металевий ящик з мінометними мінами часів Великої Вітчизняної війни у кількості 10 штук. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області.
Цього ж дня до служби «101» про виявлення у полі старого артснаряда повідомив сільський голова с. Костянтинівка цього ж району. Сапери УМНС, які прибули за викликом, вивезли небезпечні знахідки у кар’єр, де їх і знешкодили.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)