Міліціонери затримали грабіжників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6023_1.jpg)
Працівники Олександрійського міського відділу міліції встановили осіб, що підозрюються в скоєнні пограбування місцевого жителя, 1965 року народження. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
До одного із магазинів міста під’їхав автомобіль, з якого вийшло двоє невідомих. На ґрунті особистих неприязних відносин чоловіки нанесли олександрійцю тілесні ушкодження і відкрито заволоділи його особистими речами. Після чого зловмисники сіли до авто та зникли з місця пригоди.
У ході відпрацювання території районного центру за підозрою у скоєнні даного злочину працівники міліції затримали двох жителів Запорізької області, 1988 та 1989 років народження. Викрадені речі вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)