Ми зробимо успішними громади, які вже об'єдналися, - Сергій Кузьменко
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43699_1.jpg)
29 квітня цього року відбулися перші вибори до Новопразької селищної об’єднаної територіальної громади, а сьогодні, 1 червня, відбулася І сесія депутатського корпусу, у якій взяв участь і голова обласної державної адміністрації.
Сергій Кузьменко подякував громаді за розуміння реформ, державницьку позицію та вказав, що об'єднання сьогодні – це величезні перспективи та переваги для громади завтра. Створення ОТГ без сумніву, стане значним поштовхом для розвитку усіх її населених пунктів.
- Децентралізація – це не просто слово. Це нові можливості для громади, адже держава передає вам основні повноваження місцевих держадміністрацій та значний фінансовий ресурс. Держава та обласна влада й надалі підтримуватимуть об’єднані територіальні громади.
Вже цього року десятки мільйонів гривень будуть спрямовані на різні проекти розвитку ОТГ. Ми зробимо успішними громади, які не чекають на подальші зміни законодавства, а вже об'єдналися, – наголосив голова обласної державної адміністрації.
Звернувся до присутніх й Богдан Куруп – новий голова об’єднаної територіальної громади. Він закликав усіх депутатів до плідної та конструктивної співпраці: "Нашою метою є створення благ та добробуту для жителів, які прийшли на вибори і висловили нам довіру. Я впевнений що через кілька років ми зможемо гордо і прямо дивитися у вічі людям, які нас обрали", - зазначив очільник Новопразькоїселищної об’єднаної територіальної громади.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)