Мер Кіровограда доручив активізувати по місту рейди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31063_1.jpg)
Міська спецінспекція приділяє значну увагу проведенню роз’яснювальної роботи з власниками пунктів прийому металобрухту постійно щодо заборони прийому від фізичних осіб промислового металобрухту, в тому числі дорожніх знаків, кришок люків інженерних мереж, кабельної продукції та похідних продуктів у результаті їх переробки.
На цьому акцентував увагу заступник начальника спецінспекції Олександр Брюховецький під час наради міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 25 квітня.
Олександр Брюховецький повідомив, що за наявною інформацією, на території міста функціонують до 46 нелегальних пунктів прийому металобрухту. Інспектори спецінспекції спільно з представниками комунальних підприємств проводять рейди з виявлення на таких пунктах металевих виробів комунальної власності, фрагментів надгробних споруд і огорож з місцевих кладовищ тощо.
Міський голова звернув увагу керівника спецінспекції на той факт, що володіння інформацією про нелегальні пункти, їх діяльність не припиняє.
- Не будьте байдужими, - наголосив Андрій Райкович. – Ви маєте проінформувати мене, поліцію, податкові органи про такі факти. У міській раді є потужний апарат посадових осіб і радників, щоб розібратися і прийняти рішення.
Завдання спецінспекції – проводити рейди і стукати у всі двері, відзначив очільник міста. Сьогодні “металісти” активізувалися, особливо на кладовищах, тож на легальних пунктах необхідно проводити постійну роз’яснювальну роботу, а з нелегальними – мають розібратися органи, які мають відповідні повноваження.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)