Меморандум про співпрацю добровольчі сили уклали з фондом «Правозахист» у Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58117_1.jpg)
Добровольче формування Кропивницької територіальної громади №3 добровольчих сил оборони Кіровоградщини підписало меморандум про співпрацю з обласним благодійним фондом «Правозахист».
Документ підписав командир добровольчого формування, координатор добровольчих сил оборони в регіоні Сергій Шульга та голова фонду Валерій Шевчук.
Зокрема, сторони домовилися про взаємодію у формуванні та функціонуванні добровольчих сил на Кіровоградщині, їхнього матеріального, технічного та гуманітарного забезпечення.
Як уже повідомлялося, добровольців сил оборони Кіровоградщини навчають поводженню з технікою, тактичній підготовці та наданню першої домедичної допомоги.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)