Медики з Кіровоградщини надавали допомогу людям на деокупованих територіях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59341_1.jpg)
Команда медиків з Кіровоградщини надавала допомогу людям на деокупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини
2 217 мешканців (із них 174 – діти) з більш ніж пів сотні населених пунктів на деокупованих територіях Херсонської та Миколаївської областей отримали медичну допомогу команд медицини катастроф упродовж двох минулих тижнів.
Із пацієнтами працювали 7 команд медиків державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України», Вінницького, Одеського, Рівненського, Хмельницького, Черкаського та Кіровоградського обласних центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, які надавали людям спеціалізовану амбулаторну допомогу безпосередньо у населених пунктах.
За весь період роботи на деокупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини (від 22.10.2022 року), команди медицини катастроф надали медичну допомогу 11 248 пацієнтам.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)