"Літня школа" для прийомних сімей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10720_1.jpg)
Традиційно спеціалісти Кіровоградського міського центру для сім’ї, дітей та молоді проводять Літню школу для прийомних батьків та батьків-вихователів.
Цьогорічні заняття проходять з 20 по 22 червня 2012 р. і мають на меті підвищення виховного потенціалу прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, обговорення та оцінювання проблем, що виникають у житті дітей і батьків, шляхи їх вирішення, відпочинок разом з дітьми.
Відповідно до завдань проекту заняття розділені на модулі, кожен з яких містить надзвичайно важливу інформацію виховного, юридичного, психологічного характеру.
З прийомними дітьми проводяться різноманітні тренінги рухливі ігри та заняття «Творчої майстерні».
Цього року участь у проекті беруть 25 осіб.
джерело
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)