Лариса Костенко звернулася до батьків кіровоградських школярів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31472_1.jpg)
Незабаром у навчальних закладах Кіровограда планується проведення останніх дзвоників, державної підсумкової атестації, випускних вечорів.
Традиційно, у ці дні учні та їх батьки вітають педагогічних працівників, дарують подарунки школярам або дитячим садочкам.
Управління освіти Кіровоградської міської ради наголошує на неприпустимості збору коштів з батьків на подарунки вчителям, вихователям, директорам шкіл або дитячих садочків.
- Наголошуємо, що повагу та вдячність до вчителя можна виразити словом, добрим ставленням, а не матеріальним дарунком, - звернулася до батьків кіровоградських школярів начальник управління освіти Лариса Костенко. - Просимо Вас, шановні батьки, проявляти громадську свідомість і не порушувати законодавство!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)