Кропивницький: в ОДА розглянули питання щодо функціонування ДП «Укрветсанзавод»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44417_1.jpg)
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулась нарада, під час якої обговорили ситуацію на кіровоградській філії державного підприємства Укрветсанзавод
Як зазначив начальник головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук, питання утилізації продуктів тваринного походження для нашого регіону є надзвичайно актуальним.
Філія заводу, що розташована в Грузькому Кіровоградського району, з 26 липня 2017 року призупинила прийом відходів на невизначений термін. Через відсутність державної підтримки у підприємства виникли труднощі з виробничо-фінансовою діяльністю. Будівлі підприємства знаходяться в аварійному стані, обладнання морально і фізично застаріле. Також відсутній керівник та працівники філії. Територія заводу, де у зв’язку із халатною діяльністю попереднього керівника накопичилося близько 2,5 тон кубів відходів, охороняється.
За його словами, стан наявних на території області скотомогильників не в змозі забезпечити у повному обсязі захоронення тваринних рештків. Потужні місцеві товаровиробники ("Ятрань", "Черняхівські ковбаси" та "Соколівський м'ясокомбінат") утилізують відходи на найближчих підприємствах сусідніх областей, у зокрема у Черкаській області.
Для врегулювання проблеми з утилізацією тваринних рештків керівником Держпродспоживслужби запропоновано побудувати на території філії заводу гідроізоляційні лагуни для перетворення відходів на органічне добриво. З метою реалізації зазначеного проекту до профільного Міністерства буде направлено звернення з роз’ясненням шляхів вирішення проблеми та клопотанням про виділення на ці цілі коштів із державного бюджету.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)