Кропивницький: у обласній організації журналістів нове правління
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36036_1.jpg)
Вчора в Кропивницькому відбулася XVI обласна звітно-виборна конференція Кіровоградської ОО НСЖУ.
Делегати конференції обрали новий склад правління обласної організації.
До нього ввійшли:Балашова Ірина Петрівна, редактора Олександрійської районної газети «Сільський вісник»; Безтака Анатолій Петрович, головний редактор всеукраїнської газети «Діалог»; Кваша Олена Юріївна, перший заступника директора регіональної дирекції НТКУ; Леус Ігор Сергійович, редактор Бобринецької районної газети «Честь хлібороба»; Мельник Петро Петрович, власний кореспондент газети «Голос України»; Орел Світлана Василівна, незалежний журналіст; Полякова Ольга Миколаївна, журналіст інформаційного сайту «КOMORA.INFO»; Сорока Руслана Миколаївна, редактор Онуфріївської районної газети «Придніпров’я»; Філіпенко Ігор Іванович, редактор сайту «Фотоінформ»; Яровий Юрій Іванович, заступник головного редактора ТРВО «Новий день».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)