Кропивницький: у міськраді п’ять керівних посадових осіб написали заяви на звільнення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32337_1.jpg)
П’ять керівних посадових осіб головного управління житлово – комунального господарства міської ради, на чолі з керівником виконавчого органу – Олександром Хачатуряном, подали заяви на звільнення
Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 1 серпня.
- Це стало і для мене певною несподіванкою, - відзначив очільник міста. – Але у людей є таке право і вони ним скористалися. Головне управління ЖКГ – надзвичайно важливий в структурі управління міським господарством орган і ми не допустимо збою у його роботі, навіть тимчасового. Я вже своїм розпорядженням призначив стажуватися на посаді начальника управління Віктора Кухаренка, який має необхідний досвід і знання.
Андрій Райкович висловив переконання, що нові кадри підсилять цей стратегічний напрямок роботи, діяльність головного управління буде ефенктивною і воно справиться із виконанням значно збільшених в інтенсивності галузевих програм.
- Перед комунальною галуззю стоять завдання, які необхідно виконувати оперативно і якісно - попередив міський голова. - Ми не закривали четверту сесію міської ради, щоб мати змогу оперативно провести чергове засідання, на якому плануємо проконтролювати хід підготовки до опалювального сезону нашого комунального підприємства “Теплоенергетик”. Змінами у міському бюджеті ми значною мірою забезпечили комунальних тепловиків фінансовим ресурсом на ремонт мереж і обладнання. Крім того, маємо у поточному році провести реконструкцію парку Перемоги. Ми отримали для цього цільову субвенцію з державного бюджету у сумі 12 мільйонів гривень, наразі завершуються проектні роботи і проведення експертизи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)