Кропивницький: у медуніверситеті проведуть день відкритих дверей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50223_1.jpg)
У суботу, 30 листопада 2019 року, Донецький національний медичний університет запрошує старшокласників, студентів медичних коледжів, батьків на День відкритих дверей.
Усі, хто хоче пов'язати своє життя з медициною, зможуть ознайомитися з умовами вступу, вартістю навчання на комерційній формі, оглянути аудиторії, поспілкуватися з викладачами та керівництвом медичного факультету №2.
Факультет працює у Кропивницькому вже четвертий рік. 2019 року вперше проводився кваліфікаційний іспит КРОК. 85% третьокурсників склали його успішно. Окрім вивчення теоретичних дисциплін на мололших курсах, в університеті вивчають клінічні дисципліни безпосередньо у обласних лікувальних закладах.
Тож - запрошуємо в гості та навчання за спеціальностями "Медицина" та "Стоматологія". Початок: об 11:00. Адреса: вулиця Велика Перспективна, 1.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)