Кропивницький: у художньому музеї буде багато локації для селфі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50600_1.jpg)
Завтра, 15 січня, у Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться флешмоб-селфі у музеї, повідомляє FOTOINFORM.NET
«Цією акцією музей «вбиває двох зайців». Ми пропагуємо мистецтво, пропагуємо свої експонати і також люди дізнаються про те, що відбувається в музеї . Звісно кожен музей намагається оновити ту чи іншу експозицію. У нашому музеї багато нових локацій для селфі, в тому числі і новорічних. Можна зробити найкрутезніші селфі та поборитися за призи від нашого музею», - каже наукова співробітниця відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею Леся Нестройна.
Пропонуємо прослухати, як про цей флешмоб коментує Леся Нестройна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)