Кропивницький: у гуртожиток із переселенцями завітали рятувальники (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58845_1.jpg)
Працівники ГУ ДСНС у Кіровоградській області зустрілись із переселенцями, які наразі проживають у соціальному гуртожитку у м. Кропивницький.
Під час спілкування, дітям та дорослим нагадали правила пожежної безпеки. Зокрема, рятувальники закликали суворо дотримуватись правил експлуатації обігрівачів та генераторів. А ще радили не ігнорувати сигналів повітряної тривоги. Сапер групи піротехнічних робіт АРЗ СП продемонстрував присутнім муляжі різних вибухонебезпечних предметів, розповів про їх вибухові властивості та пояснив, як поводитися у разі виявлення боєприпасів.
На завершення зустрічі психолог Служби порятунку показала людям, які пережили біль і страх, втікаючи від ворожих бомбардувань, і перебувають у стресовому стані, декілька методик, за допомогою яких самостійно можна попередити негативні наслідки війни, в тому числі й психологічні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)