Кропивницький: у бібліотеці знайшли скарб
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49870_1.jpg)
Напередодні Дня українського козацтва читачі філії №18 вирушили у гру-пошук «Джури ХХІ століття» разом зі студентами ЦВПУ №4 ім. М. Федоровського.
Кожне завдання – це потаємні двері, ключ до яких – відповіді на поставлене завдання.
Бібліотекарі підготували «джурам» багато цікавих випробувань – учасники шукали, рахувати, фантазували та досліджували. На них чекали підказки, пляшках таємничі послання, які необхідно було розшифрувати, літературний конкурс з кількома невідомими, підступні пазли, які потрібно було скласти та інші цікаві завдання. І все заради того, щоб знайти бібліотечні скарби!
Джури справились із усіма завданнями, у процесі пошуку, досліджували історію козацтва, поринали в світ української літератури і народознавства та подорожували. І, подолавши всі перешкоди, скарби було знайдено. Ними виявилися: інтелект, ерудиція, знання, духовність, обізнаність, начитаність.
Подякою за участь у бібліокешингу стали грамоти та подарунки.
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)