Кропивницький: у бібліотеку завітав святий Миколай
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34359_1.jpg)
Щороку приходить у кожну домівку святий Миколай з миром і дарунками
Для наймолодших він стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. З нетерпінням чекали діти святого Миколая у бібліотеці-філії №10, знаючи, що він прийде з подарунками і розкаже про свої доброчинні справи.
Під час розважальної програми «Ой, хто, хто Миколая любить?» звучали пісні про Миколая, учасники взяли участь у конкурсах, сценках та віртуальній вікторині «Миколай на землю сходить і дива усюди творить». Головні герої розповіли про почуття доброти і милосердя до ближнього. За свої творчі здібності учасники отримали подарунки. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)