Кропивницький: свято «Білої Квітки» у фотографіях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43716_1.jpg)
Сьогодні, 2 червня 2018 року, у Кропивницькому в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулася традиційна благодійна акція - свято «Білої Квітки».
Вперше свято з романтичною назвою «Біла квітка» було організовано в Швеції, і одразу стало популярним в багатьох країнах Європи. З 1911 року свято відзначається у Криму (місто Ялта). Згодом проводилося майже по всій Україні. Зокрема у Єлисаветграді (під патронатом Червоного Хреста при церкві рівноапостольної Марії Магдалини).
У нашому місті ця традиція відродження в 1998 році за ініціативі духовенства та вірян Спасо-Преображенського собору, згодом до благодійного свята долучилося регіональне товариство «Православна просвіта» і інші громадські організації.
З 2015 року свято «Білої Квітки» щорічно проводиться при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Сьогодні свято «Білої квітки» у нашому місті вважається традиційною благодійною акцією до проведення якої долучаються різні громадські спільноти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)