Кропивницький: спортсмени Службу порятунку здобули перемогу в змаганнях з легкоатлетичного кросу

Травень 26, 2017 | Новини | Переглядів: 987 | Коментарі: 0

25 травня у Кропивницькому відбулись комплексні спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів фізичної культури Кіровоградської обласної організації ФСТ «Динамо» України в рамках «Динаміади-2017».

Всього у змаганнях брали участь 6 команд колективів силових структур області, які змагались у легкоатлетичному кросі: жінки долали дистанцію в 1000 м, а чоловіки здійснили забіг на 1000 та 3000 м.

Честь Управління ДСНС у Кіровоградській області захищали 5 спортсменів, які гідно представили Службу порятунку.
У загальнокомандному заліку команда Управління ДСНС у Кіровоградській області здобула «золото».
Найшвидшим серед чоловіків у забігу на 1000 м став Ковальов Іван (2 ДПРЧ м. Кропивницький), який є членом збірної команди Кіровоградської області з пожежно-прикладного спорту. На цій же дистанції брат переможця – Ковальов Дмитро (4 ДПРЧ м. Кропивницький), також член збірної з ППС, посів 5 місце.

На дистанції 3000 м друге місце виборов також представник У ДСНС в області – Татарчук Микола, член збірної з ППС, а «бронзу» отримав Скочко В’ячеслав (25 ДСПЧ м. Новомиргород).

Серед жінок 1 місце у забігу на 1000 м виборола Гаркуша Олена.

ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.