Кропивницький: спортсмени-рятувальники перемогли в обласному чемпіонаті з волейболу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50283_1.jpg)
У фінальному поєдинку за першість змагались рятувальники і працівники Оникіївського лісгоспу. Обидві команди – дуже сильні й амбітні, тож боротьба між суперниками була доволі запеклою. У підсумку абсолютну перемогу здобули наші спортсмени, з чим ми щиро їх вітаємо та пишаємось їхніми спортивними здобутками!
30 листопада у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з волейболу серед чоловічих команд.
Участь у змаганнях взяли 8 команд, серед них – спортсмени-рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області.
Як зазначив тренер команди, інструктор з фізичної культури Управління ДСНС в області, Олег Твердоступ, волейбол – вид спорту, правила якого вимагають зібраності та зосередженості гравців, точних і ефективних атакуючих дій кожного спортсмена. Але першочергове значення для перемоги мають згуртованість, узгодженість дій та командний дух. Так само діють рятувальники при виконанні своїх професійних обов’язків – кожен виконує належну йому функцію, але при цьому лише спільними зусиллями можна приборкати вогонь чи здолати інше лихо. Саме тому спорту та фізичній підготовці в Управлінні приділяється значна увага, а спортивні змагання допомагають рятувальникам не лише тримати відмінну спортивну форму, але й розвивають командний дух.
Від Управління ДСНС у Кіровоградській області перемогу у цих змаганнях виборювали 8 гравців: В’ячеслав Сошенко, Владислав Воліхновський, Сергій Назаренко, Артем Требунський, Василь Голованов, Володимир Масленко, Володимир Яременко та Олександр Забілястий.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)