Кропивницький: рятувальники запросили дошкільнят до країни безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32717_1.jpg)
30 серпня рятувальники запросили до Країни безпеки вихованців дитячого садка №73 «Червона зірочка», що у Кропивницькому.
Впродовж літа фахівці Управління ДСНС Кіровоградщини щотижня відвідували дошкільні навчальні заклади, щоб навчити малят початкових знань з безпеки життєдіяльності.
На хлопчиків та дівчаток цього дня чекала акція «Безпечна мандрівка», долучившись до якої діти з легкістю засвоювали навчальний матеріал та могли застосувати нові знання на практиці.
Протягом подорожі діти відгадували загадки про небезпеку пожеж та з допомогою ведучої швидко складали літери у слова. Діти активно приймали участь і в рухливих змаганнях - долали перешкоди та рятували друга із «задимленої» кімнати. Разом з рятувальниками учасники конкурсів навчилися правильно одягати протигаз та дізналися для чого він призначений. Зупинилися фахівці рятувальної справи і на безпеці у побуті – з «чарівної скриньки» дітлахи діставали різноманітні речі на зразок сірників чи кухонного приладдя та розповідали, якими вже дозволяється користуватися, а якими – ні. Також також маленькі учасники акції нагадали телефон Служби порятунку, і дізналися, чому не можна чіпати на вулиці невідомі іграшки. Окремо дітям розповіли як діяти у разі пожежі.
Варто відзначити, що завдяки візиту до садка рятувальників діти краще розуміють поняття безпеки та навчилися як не допускати у житті небезпечних ситуацій. Дітям та вихователям організатори акції залишили застережні листівки, з яких вони зможуть поновити знання, отримані під час подорожі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)