Кропивницький: рятувальники привітали учасника бойових дій Івана Горячова
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48403_1.jpg)
8-9 травня особовий склад Служби порятунку Кіровоградщини разом із усіма українцями та світом вшановує День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 74-ту річницю вигнання нацистів з України.
Воїни-визволителі та трудівники тилу беззастережно стали на захист батьківщини за можливість жити і працювати на вільній землі. Тому у ці травневі дні уся повага, вдячність та вшанування – для славних ветеранів. Кожного року напередодні свята рятувальники вітають своїх колег – ветеранів війни.
8 травня керівництво та особовий склад У ДСНС у Кіровоградській області привітали учасника бойових дій та ветерана пожежної охорони Івана Михайловича Горячова, який мешкає у Кропивницькому. Ветерану вручили грошову премію з нагоди свята. Офіцери Управління ДСНС від імені керівництва та усього колективу рятувальників висловили щиру вдячність за самовідданість та побажали міцного здоров’я та ще багато літ у теплому родинному колі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)