Кропивницький: петиція за збереження ФК «Зірка» вже набрала 125 голосів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47518_1.jpg)
Вчора, 20 лютого, на сайті Єдина система місцевих петицій була розміщена петиція Зберегти футбольний клуб «Зірка» від зникнення!
« Президентом ФК «Зірка» було прийнято рішення про припинення фінансування команди і зняття її з чемпіонату Першої ліги. Що в подальшому призведе до зникнення найстарішого, нині діючого, футбольного клубу України."Зірка" - це наше обличчя на футбольній мапі України, а також невід'ємна частина спортивного та культурного життя міста, продовжувач футбольних традицій , які походять ще з 1911 року! Зважаючи на це, закликаємо усіх небайдужих громадян підтримати нашу ініціативу, і зберегти футбольний клуб для міста! Зірка Має Жити!», - пише Дмитро Волошин
Читайте також: Кропивницький: «Зірка» має жити
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)