Кропивницький отримав технічну допомогу від ЮНІСЕФ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59398_1.jpg)
Кропивницьке комунальне підприємство "Теплоенергетик" отримало від представництва ЮНІСЕФ чотири електрогенератори: 2 – потужністю 200 кВТ, 1 – потужністю 150 кВт та 1 – потужністю 100 кВт.
Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради Віктор Кухаренко.
Завдяки отриманим генераторам об’єкти водопостачання та водовідведення підприємства будуть забезпечені безперебійним живленням у разі виникнення аварійних та інших надзвичайних ситуацій у період воєнного стану.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)