Кропивницький: на обласному телебаченні розповіли про участь рятувальників у подоланні наслідків негоди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42006_1.jpg)
1 березня у прямому ефірі обласного телеканалу у програмі «Тема дня» обговорювалось питання ускладнення погодних умов на території Кіровоградської області.
Гостем програми був перший заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Олексій Родіонов.
Він розповів про те, у якому режимі працюють пожежно-рятувальні підрозділи області у період негоди, скільки разів рятувальники Кіровоградського гарнізону залучались до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов, про окремі випадки надання допомоги, де і яка техніка залучалась для буксирування автотранспорту зі снігових заметів, а також дав поради стосовно правил безпеки під час хуртовин та в умовах низьких температур.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)