Кропивницький: на Ковалівці відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35567_1.jpg)
Одним з ефективних методів попередження пожеж у побуті та нещасних випадків на них є проведення з громадянами роз’яснювальних бесід.
Саме така робота і була проведена з мешканцями мікрорайону Ковалівка в обласному центрі.
На початку розмови фахівці рятувальної справи навели статистику загорань у житловому секторі на території Кіровоградщини та зокрема у м. Кропивницький. Окремо зупинившись на тому, що більша частина цих випадків стається через людську недбалість та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Тому варто постійно поновлювати свої знання у будь-якому віці.
До того ж, на території даного мікрорайону протікає річка Інгул та розташована штучна водойма, тому рятувальники нагадали громадянам і правила безпечної поведінки на кризі та біля водойм.
Роз’яснювальна робота з населенням триватиме постійно, оскільки працівники Управління ДСНС переконані, що саме довірлива розмова є запорукою попередження біди в оселях громадян.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)